O NÁS

Naše společnost se již pětadvacátým rokem zabývá problematikou optických přístrojů pro vojenské použití, převážně vozidlové techniky. Prováděli jsme a provádíme opravy optických přístrojů zejména produkce bývalé Varšavské smlouvy, což vyplývá ze složení výzbroje armád regionu. Kromě toho nabízíme vlastní portfolio modernizovaných optických přístrojů, montáže optických přístrojů zahraničním výrobcům a komplexní servisní služby.

Patříme k významným partnerům Ministerstva obrany České republiky a firem zabývajících se obchodem s vojenským materiálem jak v České republice, tak na Slovensku a v Polsku.  Úzce spolupracujeme se vzdělávacími institucemi. Disponujeme mj. povolením k zahraničnímu obchodu s vojenským materiálem a splňujeme certifikaci dle ČSN EN ISO 9001:2016 a ČOS 051672 (AQAP 2110). Exkluzivně zastupujeme společnost OPGAL pro Českou republiku a Slovensko.

Jsme malá a pružná společnost s odborně vyškolenými pracovníky s mnohaletou praxí a příslušnými technologiemi. Ke všem projektům přistupujeme s osobním přístupem a maximálním nasazením, abychom vyhověli požadavkům zákazníka.

Certifikáty

NCAGE: 1512G

NCAGE – NATO Commercial and Governmental Entity Code

Menu